Big Farm

Çığır açan hasatlarla çiftliğinizi zenginleştirin

5.0

3

60.9k

Bu uygulamayı oyla

Big Farm her seferinde en iyi ürünleri ekerek, hayvanlarınızı sağlıklı ve güçlü kılarak, işçilere sürekli saygı göstererek kendi çiftliğiniz üzerinde üretim yapmak ve kendi işletmenizin imparatorluğunu oluşturmak için eğlenceli bir çevrim içi oyundur.

Bu maceraya başladığınızda, sadece aileniz ve arkadaşlarınız ürünlerinizi satın alır, bu yüzden sattığınız az ürünün bile iyi kalitede olduğundan emin olun. Bunu yapmak ve olanaklarınızı geliştirmek için paraya ihtiyacınız olacak, bunu da sadık müşteriler kazanarak elde edebilirsiniz.

Olanaklarınızı yükseltmenin yanı sıra, et ve süt üretmek için çiftlik hayvanlarını tutabileceğiniz ahırlarınıza ve hayvanlarınıza yatırım yapmanız gerekecek. Eğer paranızı doğru şekilde değerlendirir ve çürümeden hasat ederseniz, zamanla sizi zengin edecek elverişli bir çiftlik oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizin ve her şeyin kaybolmasını istemiyorsanız işletmenizi nasıl işlettiğinize dikkat etmeniz gerekir. Kısacası, Big Farm mecazi anlamda bile olsa işletmeci ve çiftçiyi oynamanın eğlenceli bir yolunu sunar.
Uptodown X